KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077151
nr 1407 7151
Kurt Ehrefelt
(1921-2010), Sverige
Oljemålning, Kurt Ehrefelt (1921-2010). Signerad, "Maskrosor". Olja på duk, 36x29, yttermått inklusive ram: 52x44 cm
Kurt Ehrefelt, svensk bildkonstnär född 1921, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:59:37
5/7 20:54:37